الابهار

 

معرفی کمپانی آلابهار:

کمپانی تجاری آلابهار در سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را در زمینه ی حجاب و پوشاک اسلامی با مجوز رسمی اعتماد الکترونیک آغاز کرد.

آلابهار تشکیل شده از کارآفرینان و تجارجوانی که به همراه تیم حرفه ای خود در IT ، گرافیک ، عکاسی ، فروش،  مارکتینگ و تبلیغات مجازی،  وب سایت آلابهار و فروش آنلاین محصولات حجاب را راه اندازی کردند.

در حال حاضر تمامی محصولات ما از کشورهای خارجی به ایران وارد میشوند و آلابهار با برخی از این شرکت های معروف قرارداد تجاری دارد. محصولات با کیفیت بعد از بررسی داشتن استانداردهای کافی به بازار ایران عرضه میشوند. در سال ۲۰۱۶ نیز آلابهار در مراسم مد لندن (London Modest Fashion Week)  شرکت داشته است.

هدف آلابهار در درجه ی اول ترویج و تبلیغ حجاب اسلامی در سبک مدرن و مد زیبای جامعه ی امروزی و مبارزه با تفکرات ضد اسلامی و یا حتی مذهبیت غیرواقعی و سنتی جامعه میباشد.

سپس ایجاد فضای راحت و آسان برای بانوان مسلمان ایرانی جهت تهیه و خرید پوشاک حجاب – که متاسفانه در کشور اسلامی ایران وجود ندارد – میباشد.

تخصص کار کمپانی آلابهار در زمینه تجارت ( واردات و صادرات ) و مدریت مارکتینگ میباشد که در این رابطه تیم ما از کشورهای انگستان و آلمان  مسیولیت مارکتینگ این شرکت را به عهده دارند .

این فروشگاه اینترنی پوشاک حجاب، به عرضه ی آخرین مدل های جهانی با بهترین کیفیت و به روزترین خدمات در این زمینه در ایران و دیگر کشورها پرداخته است.

وب سایت آلابهار بهترین و معروفترین ترین برندهای دنیا در سبک حجاب را برای بانوان مسلمان ایران و دیگرکشورها فراهم آورده و به صورت فروش آنلاین به روزترین طراحی ها را در اختیار آنها قرار داده، تا لذت خرید آسان و مطین را تجربه کنند.

در حال حاضر آلابهار لباس های خود را در تمام سبک های حجاب از جمله لباس مجلسی، پیراهن، لباس اسپورت، مایو و لباس ورزشی، عبا و مانتو ، سربند حجاب و غیره از معروف ترین برندهای خارجی وارد میکند.

 

کارآفرینان آلابهار حرفه ای ترین تیم مارکتینگ، تبلیغات ، طراحی، IT، گرافیک و عکاسی را گرد هم آورده و بهترین خدمات را به مشتریان ارايه میکند.

همکاری با بهترین و معروف ترین برندها و طراحان ایرانی و خارجی ازامتیازات و افتخارات شرکت آلابهار میباشد.

 

 

همکاری با آلابهار

 

از تولیدکنندگان، واردکنندگان، مزون ها و تمام فعالان در زمینه ی پوشاک اسلامی دعوت به همکاری میشود.

 

تیم آلابهار با تمرکز بر مارکتینگ ، اجناس شما را در صورت داشتن استانداردهای کافی به فروش میرساند.

عکاسی حرفه ای، تبلیغات همه جانبه و جذب مشتریان خاص از خدمات این وب سایت برای همکاری با شماست.

در صورت تمایل به همکاری با آلابهار فرم زیر را پر کنید تا در صورت امکان پذیربودن همکاری با شما تماس حاصل شود.

-عنوان همکاری : تولیدکننده ، واردات ، مزون ، طراح لباس ، عکاسی ، گرافیک و IT ، دیگر موارد

– نام

– شماره تماس

– ایمیل

– توضیح شرایط و همکاری

No product matching your criteria.