روز های پایانی سال میلادی

به روز های پایانی سال میلادی نزدیک می شویم و بسیاری از برند ها آماده رو نمایی از کالکشن های جدید خود هستند. بد نیست نگاهی به استایل های ترند مادست سال 2022 بندازیم.

صنعت مد در حال تغییر است. راحتی و شیک پوشی بسیار مورد توجه قرار گرفته است . روند فعلی مد نیز به سمت مد هوشمند (رویکردی برای بازیافت) و مد پایدار (مد سازگار با محیط زیست) در حال حرکت است. چیزی که مد مادست (مد متواضعانه )همیشه در سوی آن بوده است.

روند مد مادست ​​برای سال 2022 شامل بازنگری در مورد رنگ ها و الگوهای شرقی، لباس های اور سایز، لباس های چند لایه ای با بافت های مختلف، لباس هایی با سبک های نامتقارن غیر معمول و موارد دیگر است!

1-پیراهن های آستین بلند

یک پیراهن آستین بلند هم مادست و هم شیک است و جایگاهی ابدی در کمد لباس دارد. کاملاً کاربردی است، آنها را می توان لایه لایه یا به تنهایی پوشید، و با انواع تاپ ها ، بلوزها و شلوار ها مطابقت دارند.

رنگ‌ها را با هم ترکیب کنید، طول آستین‌ها با تا زدن تغییر دهید و شکل‌های مختلف یقه را انتخاب کنید. در کوتاه ترین زمان، می توانید ظاهر خود را به سبک های مد روز تغییر دهید.

 2- بلوزها و تونیک های چین دار و آستین زنگوله ای

پیراهن‌های آستین بلند ساده به نظر می‌رسند و معمولاً برای موقعیت‌های خودمانی تر استفاده می‌شوند.اما فرقی نمی‌کند به یک مهمانی می‌روید یا شب را با دوستانتان می‌گذرانید، بلوز ها و تونیک های چین دار انتخاب مناسبی است. با بلوز های چین دار که قابل تطبیق با استایل های مختلف است، می‌توانید به راحتی ظاهری شیک و راحت ایجاد کنید. از طرح های گلدار گرفته تا آستین های زنگوله ای، آنها به سرعت با هر لباسی ست میشوند ، انواع شلوارها یا حتی دامن ماکسی !

3- لباس های چند لایه ای

آیا به یک راه حل سریع برای زیباتر کردن ظاهر خود نیاز دارید؟

 لباس های لایه ای می تواند انتخاب مناسب شما باشد اگر بدانید چگونه! یک خانم باهوش و مدرن می‌داند که چگونه از لایه‌های شیک استفاده کند تا همزمان متواضع(مادست) و شیک به نظر برسد.

پوشیدن لباس به صورت لایه لایه ای به شما این امکان را می دهد که سبک خود را تغییر دهید در حالی که فقط از اساسی ترین عناصر کمد لباس خود استفاده می کنید.

4-دامن های ماکسی

دامن‌ها در مدل‌های مختلفی وجود دارند، از برش‌های ساده گرفته تا طرح‌های گلدار و بوهو. خیالتان راحت باشد که با خرید دامن ماکسی پشیمان نخواهید شد.این دامن های ماکسی راحت، شیک و فوق العاده هستند.

اگر به دنبال دامن هستید به الگوهای حرفه ای، پارچه های طرح جدید و سبک توجه کنید. وقتی صحبت از ایجاد ظاهری شیک در بخش دامن به میان می آید، دامن های بلند بسیارمحبوب هستند. این دامن ها به شما حس راحتی بیشتری می دهد. می‌توانید این دامن ها را با کت‌ها، اکسسوری‌ها و کفش‌های مختلف ترکیب کنید.

5- شلوار گشاد “اورسایز”

گاهی حتی دامن ماکسی هم به راحتی شلوار های اورسایز نمی رسد.انواع شلوار های اورسایز، ترند 2022 هستند وتقریباً برای هر موقعیتی مناسب!

5-لباس های یک سره

لباس های بلند مثل پیراهن و یا اورال نیاز به ست کردن با لباس دیگه ای ندارند و بسیار راحت هستند.برای انتخاب این نوع لباس باید به این نکته دقت کنید که سایز انتخابی نباید بسیار بزرگ و بسیار تنگ باشد . لباس های یک سره هم به صورت کژوال و هم به صورت رسمی استفاده می شوند.

سخن آخر

اطمینان حاصل کنید که حداقل سه دست لباس به سبک های مختلف در کمد لباس خود دارید تا از پوشیدن مکرر یک چیز جلوگیری کنید.

• یک لباس راحت باید اولین مورد شما باشد. می توان آن را در روزهایی که حوصله لباس پوشیدن ندارید پوشید.

• دومین استایل باید ظاهر رسمی تر برای روزهای کاری اداری و یا برای موارد ملاقات های از پیش تعیین نشده باشد.

• و در نهایت باید یک ست شیک داشته باشید تا در یک موقعیت خاص و مجالس بی عیب و نقص به نظر برسید.

اگر به دنبال اصلاح کمد لباس هستید، نگران نباشید. ظاهر جدید لازم نیست سخت یا گران باشد. ما امروز تعدادی از شیک‌ترین لباس‌های ساده موجود در بازار را گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید لباس‌های شیک را بدون در نظر نگرفتن باورهایتان بپوشید! از لباس‌ها و دامن‌های مد روز گرفته تا شلوارهای جین و بلوز راحت، فروشگاه آنلاین ما همه آن‌ها را با قیمت‌های مناسب عرضه می کند تا هر خریدار با بودجه‌ای توان خرید داشته باشد. به فروشگاه ما نگاهی بیندازید – ما مطمئن هستیم که البسه زیادی وجود دارد که به علاقه شما را پاسخ می دهد!