درباره آلابهار

آلابهار اولین فروشگاه مد و فشن برای بانوان متقاضی لباس پوشیده میباشد، بانوانی که میخواهند در حین رعایت حجاب، هزاران ایده برای استایل شیک و به روز بدست آورند. به جهت کمبود عرضه ی پوشاک پوشیده با کیفیت بالا و دسترسی آسان در بازار ایرانی، مهمترین دغدغه ی ما رفع نیاز بانوان محجبه ، در کمال آرامش و اطمینان میباشد.

این فروشگاه اینترنی پوشاک حجاب، به عرضه ی آخرین مدل های جهانی با بهترین کیفیت و به روزترین خدمات در این زمینه در ایران و دیگر کشورها پرداخته است.
وب سایت آلابهار بهترین و معروفترین ترین برندهای دنیا در سبک حجاب را برای بانوان مسلمان ایران و دیگرکشورها فراهم آورده و به صورت فروش آنلاین به روزترین طراحی ها را در اختیار آنها قرار داده، تا لذت خرید آسان و مطمعن را تجربه کنند.
در حال حاضر آلابهار لباس های خود را در تمام سبک های حجاب از جمله لباس مجلسی، پیراهن، لباس اسپورت، مایو و لباس ورزشی، عبا و مانتو ، سربند حجاب و غیره از معروف ترین برندهای خارجی وارد میکند.

کارآفرینان آلابهار حرفه ای ترین تیم مارکتینگ، تبلیغات ، طراحی، IT ، گرافیک و عکاسی را گرد هم آورده و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه میکند.
همکاری با بهترین و معروف ترین برندها و طراحان ایرانی و خارجی از امتیازات و افتخارات شرکت آلابهار میباشد.

همکاری با آلابهار

از تولیدکنندگان، واردکنندگان، مزون ها و تمام فعالان در زمینه ی پوشاک اسلامی دعوت به همکاری میشود.

تیم آلابهار با تمرکز بر مارکتینگ ، اجناس شما را در صورت داشتن استانداردهای کافی به فروش میرساند.
عکاسی حرفه ای، تبلیغات همه جانبه و جذب مشتریان خاص از خدمات این وب سایت برای همکاری با شماست.
در صورت تمایل به همکاری با آلابهار اطلاعات فرم زیر را برای ما ارسال کنید تا در صورت امکان پذیر بودن همکاری با شما تماس حاصل شود.

-عنوان همکاری : تولیدکننده ، واردات ، مزون ، طراح لباس ، عکاسی ، گرافیک و IT ، دیگر موارد
– نام
– شماره تماس
– ایمیل
– توضیح شرایط و همکاری

 

شماره تماس آلابهار 02122180502

واتس آپ و تلگرام آلابهار ۰۹۱۲۳۹۴۹۶۲۷